Sıkça Sorulan Sorular

Süpper Danışman Nedir?

  • Ölçme değerlendirme sistemlerinin çoğunda büyük boşluklar söz konusudur. Sınava hazırlanan öğrencilere yönelik ölçme-değerlendirme daha çok denemelerde uygulanıyor. Hâlbuki öğrencinin en çok soru çözdüğü kaynak soru bankası. Bu bakımdan öğrencinin soru bankasındaki performansını da ölçen bir uygulamaya ihtiyacı var. Hızlı Süpper Danışman bu ölçümde; doğru, yanlış, boş ve netleri belirlemenin ötesine geçiyor.

Süpper Danışmanın Amacı Nedir?

  • Hızlı Süpper Danışman sizlere, çözdüğünüz testlerde, daha hızlı ve doğru bir analiz yapmanızı amaçlar.

Zorluk Düzeyine Göre Karne Nedir?

  • Öğrencinin temelde bilgi eksiğinin olup olmadığını ve hangi düzeydeki kaynaktan çalışması gerektiğini belirlemek için kolay, orta, zor sorulardaki başarısını ayrı ayrı görmek gerekir. Bunun için Hızlı Süpper Danışman, soruların "Zorluk Düzeyine Göre Karne" veriyor.

Yanlış ve Boşlar Analizi İçin Check-Up Nedir?

  • Öğrencilerde gözlemlediğimiz problemlerden biri de yanlışlar, boşlar ve bunların nedenleri. Bunu hiç kimsenin takip etmesi mümkün değildir. Ancak Hızlı Süpper Danışman öğrenciye her yanlışı ve boşu için yedişer maddelik nedenler listesi veriyor. İdeal bir görüntü için en azından bir ünite boyunca işaretleyince öğrencinin daha çok hangi nedenlerle yanlış - boş yaptığı ortaya çıkıyor.

ÖSYM Tarzı Değerlendirme Nedir?

  • Diğer bir önemli nokta şu: Varsayalım ki bir öğrenci bir üniteden 120 soru çözdü, öğrenci bu soruların 90’ını doğru yaptı, 30’u yanlış veya boş. Öğrenci 100 üzerinden 75’lik bir başarı yakalamış görünüyor. Peki ama bu soruların ne kadarı ÖSYM ayarındadır ve öğrencinin sadece bu sorulardaki başarı düzeyi nedir? Bu çok önemlidir çünkü öğrencinin yanlış ve boş sorularının belki hepsi, belki çoğu ÖSYM ayarındaki sorulara aittir. Hızlı Süpper Danışman bunun için öğrenciye her ünitede "ÖSYM Performansı" nı da veriyor üstelik bunu da kolay, orta, zor diye ayırarak veriyor. Böylece öğrenci her ünitede ÖSYM açısından eksiklerinin neler olduğunu görüyor, konuları birikmeden bunları giderme fırsatına sahip oluyor.

Kişiye Özel Çözüm Reçeteleri Nedir?

  • Hızlı Süpper Danışman yanlışların ve boşların nedenlerini saptamakla kalmıyor, bunlarla ilgili olarak ‘Kişiye özel çözüm reçeteleri’ de veriyor. Böylelikle öğrenci testlerde yaptığı yanlışları, bıraktığı boş soruların sebeplerini kısa vadede çözümlüyor ve testlerde olan başarısını artırabiliyor.

Optik Forma Erişim Nasıl Sağlanır?

  • Testin Başındaki Karekodu Okut ya da Altındaki Kodu Gir butonuna tıkayıp tüm testlerimizin başında olan karekodlarımızı kullanarak optik forma ulaşabilirsiniz.

Süpper Danışman Güvenli midir?

  • Hızlı Süpper Danışman size zaman kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda yapacağınız işlemleri güvenle gerçekleştirmeniz için imkan sunuyor. Uygulamaya giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifreniz gerekiyor. Bu sayede izniniz olmadan herhangi bir giriş yapılmasını engelliyor. Şifrenizi unuttuğunuzda ‘Şifremi Unuttum’ sekmesinden şifrenizi kolayca yenilemenizi sağlar.